Beiträge

работници монтери салата хотелски работници Стан Тирол Kundl Schaftenau Kufstein Кицбил Австрија Brixlegg ниско

работници-монтери-салата-хотелски-работници-Стан-Тирол-kundl-schaftenau-kufstein-Кицбил-Австрија-brixlegg-ниско

Ние нудиме совршен стан / хотел
 за работниците Собранието во тиролски низините!
 
Што се планира или во моментов работат на нов проект во тиролски низини простор
Kufstein - Wörgl - Kitzbühel - Kundl - Schaftenau
и се уште се во потрага по соодветно сместување за вашиот механика?
 
 Ние работиме на две големи станбени згради Tennladen Niederau и Oberau Асторија.
Нашиот стан домови функција 10 различни единици во било која големина!
 
Поминат ноќта јуни и септември до Божиќ - Во месеците април
Кои работат со нас веќе
 
 
од € 12, - / ноќ!
 
 
Сите информации за составот и цените на куќите може да се најде тука:
 
www.wildschoenau-urlaub.at
 
 
Во една прекрасна долина на само 15 минути возење од Schaftenau или Kundl веднаш!
 
Ние нудиме идеален простор за неа!
 
За подолг престој, ние нудиме следниве дополнителни специјални попусти!
 
 
3 до 14 дена - разумни цени во зависност од почетната страница од пребарувачот
уште 15 до 28 дена - 15% отсто на цените на куќите
секој ден во период од 28 дена престој -23%
 
 Ако не сакате да ја поминат ноќта но континуирано постојано
Ние ќе бидеме среќни да се направи специјална понуда!
 

Astoria Appartements Wildschönau
Schatzparkweg 280
A-6311 Oberau Wildschönau
Tel. +43 664 231 1864
Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

www.astoria-tirol.at

 

wilder-kaiser-region-brixental-scheffau-ellmau-austria-sankt-johann-in-tirol-going-soell-itter-hopfgarten-brixen-im-thale-westendorf

 
 Ние обезбедуваме работниците исто така, сакал да се постојано свежи крпи и свежо за подолг престој постелнина е достапна.
Во подрумот на Асторија имаме голем перење соба со машина и фен за монтери.
 
 
ВАЖНО !!! Ние имаме обврска да го градот данок 2, - / лице и ноќе! Ако вашиот работници се подолги од 11 дена со нас
а ние може да се добие копија од пасош, потврда за работа во Австрија и pers. податоци за работењето на вас
луѓето се логирате за да на општината и управникот ослободени од овие дополнителни плаќања.
 
Дополнителна понуда појадок и полупансион!
 
Во објектот Tennladen е и Кафе Ресторант Tennladen!
 
За пре-цел, исто така може да додадете еден мал појадок за 7,50 таму
голем појадок за 9,50
 
или полупансион за 23, - € uro уживаат.
 
Ве молиме имајте предвид дека ние сме среќни да се приспособат на кучиња во нашата куќа Асторија, но во куќата Tennladen
Не можеме да прифатиме кучиња, бидејќи на ресторан во куќата.
 
Покрај тоа, бесплатни понуди е:
 
Двете куќи:
 
* Голем до куќата паркинг
* Постелнина, крпи, крпи ... (ќе се нуди по 7 дена повторно свежо располагање - исто така, како и порано, ако сакате)
 
* Малите предмети, како сол, бибер, шеќер, кафе филтри ... се предвидени во комплетно опремена кујна.
 
Куќа Асторија Oberau:
 
* Голем камен скара со скара прибор
 
* Бесплатно користење на градина (белведер, лежалки, клупи, маси, ...)
 
P.S. Можете да најдете детални информации за нашата куќа и Wildschönau на нашата веб страница:
 
www.astoria-tirol.at
 
~~~~~~~~~~~~~~
 
Евтини сместување за вашите работници во
реновиран станови
 
Асторија куќата стан нуди станови на различни големини:
 
1-2 лица Markbachjoch
4 лица Gratlspitz
6 лица Rosskopf
5 лица Kragenjoch
7 лица Wildschönau
до 11 лица Стан Schatzberg
 
Куќата се наоѓа во многу централно, Сите апартмани се комплетно опремени, опремени со кујна, ТВ, туш, тоалет, балкон и паркинг простор! Во подрумот ќе најдете фен и машина за перење.
 
Апартмани и соби се одлично прилагоден за работа техничари и авто-угостителските!
Детален опис на цените на куќите и на долината, како и фотографии на становите ќе биде на:
 
www.astoria-tirol.at
 
Куќата Tennladen Niederau
 
Стан куќа нуди апартмани Tennladen во следните големини:
 
2 - 4 лица Стан Hopfgarten
4 - 5 лица Стан Niederau
4-6 луѓе Апартман Brixental
4-6 луѓе Апартман Австрија
 
Видео:
 
 
 работници-монтери-салата-хотелски-работници-Стан-Тирол-kundl-schaftenau-kufstein-Кицбил-Австрија-brixlegg-ниско

 

http://www.youtube.com/watch?v=an0RQd_BNfk
http://astoria-tirol.at/appartement-kitzbueheler-alpen/videos-wildschoenau-hochtal
 
http://www.youtube.com/watch?v=2I_b3RIS_JY
 
 
Контакт адреса за информации за достапноста или резервации:
 
Асторија Апартмани

Astoria Appartements Wildschönau
Schatzparkweg 280
A-6311 Oberau Wildschönau
Tel. +43 664 231 1864
Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

www.astoria-tirol.at

 

wilder-kaiser-region-brixental-scheffau-ellmau-austria-sankt-johann-in-tirol-going-soell-itter-hopfgarten-brixen-im-thale-westendorf

 
Можете да најдете детални информации за нашите домови и Wildschönau на нашата веб страница:
 
www.wildschoenau-urlaub.at
 
Со почит од најубавите висок долината на Алпите
Ние ќе бидеме многу задоволни ако сте фан на Асторија или Tennladen Станови на нашата страница на Фејсбук. Овде можете да добијат можност интерактивно во Wildschönau и миеше
постојано информирани за тековните настани во Долината да остане.
 
 
Фејсбук:
http://www.facebook.com/pages/Apartment-Ferienwohnung-Astoria-Wildsch%C3%B6nau/282156988485311?ref=ts&fref=ts
 
 
https://www.facebook.com/wildschonau.urlaub/?fref=ts
 
 
https://www.facebook.com/apartment.ferienwohnung.hotel.wildschoenau.tirol/?fref=ts
 
 
работници-монтери-салата-хотелски-работници-Стан-Тирол-kundl-schaftenau-kufstein-Кицбил-Австрија-brixlegg-ниско

 

 

. Veröffentlicht in Uncategorised

FOTOS

unverbindlich-anfragen-apartment-hotel-zimmer-wildschoenau-auffach-niederau-oberau-tirol-skijuwel-alpbachtal